מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

יגל מטבחים - ארונות אמבטיה מעוצבים

בחירת ארונות האמבטיה מצריכה ידע מתקדם הן מטעמי עיצוב חדר הרחצה האינטימי שלכם, והן בשל הצורך לשמור על עמידות הארונות ומניעת תופעות כמו חלודה ובלאי. מה שלא ידעתם הוא שעיצוב חדרי אמבטיה כיום השתנה ללא היכר ביחס לעבר. בשנים עברו ניתן היה לבחור דגמים מצומצמים מאד של ארונות לאחסון סבונים ותמרוקי מקלחת שונים, ומספר עוד יותר מצומצם של ארונות נירוסטה או אלומיניום לאחסון בתוך התקן הרחצה שלכם. כיום המגוון מאד רחב, הצבעים שניתן לבחור – רבים, והצורות מגוונות מאד. לכן, על מנת לעשות לכם סדר בבחירה, ריכזנו כאן מספר טיפים שימושיים בנושא בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים.

תכננו את תוואי הארון החיצוני של האמבטיה ותוואי ארון האמבטיה בהתקן הרחצה
 
חשוב לשים לב לפרטים כמו צבעים, עיצוב, מידות ומיקום הצבתו של כל ארון בכל חלל. לכן, הדבר מצריך גם לקיחת מידות מכל שטח בו יוצב הארון, ואם מדובר על ארונות להחלפה, אין כמו מדידת אורכם ורוחבם של הארונות הקודמים מהם אתם מעוניינים להיפטר – על מנת לקבל אינדיקציה מהימנה לגבי הארונות שיתאימו לחדר האמבטיה שלכם כשתבקרו בחנות.
 

מטבחי יגל - עיצוב ארונות אמבטיה בהתאמה אישית 

גשו לחנות המשווקת ארונות אמבטיה מעוצבים
 
כעת, ההתנהלות בחנות תהיה קלה משמעותית ממה שסברתם, שכן התכנון המקורי כבר בידיים שלכם ונותר לכם רק לאתר את המוצר המבוקש. כמובן שלפני שתבחרו בארון חשוב מאד להתייעץ עם המומחים מטעם החנות בנושא חומרי ייצור, רמת העמידות של כל חומר וחומר ואפילו – בדיקת החלל הפנימי של כל ארון: ייתכן כי תמצאו הפתעות שלא חשבתם עליהן כמו – עודף תאי אחסון או חוסר בתאים בשונה ממה שסברתם בתחילה לגבי דגם כלשהו.
 
שיפורים עיצוביים בארונות האמבטיה
 
ייתכן כי תיחשפו לארונות אשר לא לקחתם בחשבון את דרך העיצוב שלהם, אך מומלץ יותר להיצמד לתוואי שאתם תכננתם. גם אם ראיתם שהפערים בין מה שבחרתם למה שיש בחנות – גדולים מדי, ועיקרם של ארונות אמבטיה מעוצבים מכילים עיצוב מתקדם יותר, עדיין מומלץ לשמור על איזושהי נגזרת תכנונית מתווית מראש ולא להיגרר לבחירת ארון בסגנון עיצוב שונה לחלוטין שלא יתאים כלל לחלל חדר האמבטיה שלכם מהיבט זה.
 
כך או כך, ניתן תמיד להתייעץ גם עם מעצבי חנות ארונות אמבטיה מעוצבים או יועצי העיצוב מטעם חנות זו!

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567