מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

יגל מטבחים במבצע 

מעוניינים לקבל מידע על  מטבחים במבצע? זקוקים לחומרי הלימוד והמידע אשר יקפיצו לכם את הבחירה וינתבו אתכם למטבחים הזולים ביותר? כאן נלמד על שיטות ייבוא, ייצוא ושיווק של מטבחים בישראל, וכך תוכלו להסיק מהם מטבחים במבצע, והיכן ניתן לאתרם ללא כל קושי.

מטבחי יגל - מטבחים בייבוא אישי 

מטבחים מסוג זה יהיו, סביר להניח, מטבחים במבצע. היצרן יכול ללכת בשתי גישות: או שהוא מעודד אתכם לקנות ישירות ממנו, או שהוא מעודד אתכם לקנות מהיבואן שלו. במסגרת התכנית הראשונה, מטבח אשר נקנה בחנות המפעל כלומר אצל היצרן, הוא המטבח הזול ביותר. במסגרת התכנית השנייה, יצרן המטבחים מעניק זיכיון ליבואן מסוים למכור בזול יותר משאר המשווקים, והמשמעות היא שהוא מעוניין שאותו יבואן יהיה ספק המכירות העיקרי שלו, גם על חשבונו-הוא על מנת שלא יצטרך לעסוק בעצמו במכירות, אלא להתרכז בייצור. במקרה כזה חשוב לוודא שזהו אכן היבואן הרשמי, ולרכוש מטבחים במבצע בהתאם להעדפותיכם העיצוביות.

מטבחים במבצע מטבחי יגל

מטבחים בייבוא מקביל

לעתים ניתן למצוא גם מטבחים במבצע המהווים ייבוא מקביל: היצרן לא אישר לאותו משווק לעסוק בשיווק המטבחים, והם הגיעו אליו באמצעות קנייה מצד שלישי. מצד אחד, אין עליהם אחריות והיצרן עשוי להתנער מכם כרוכשים שלא דרך הצינורות הישירים. מצד שני, דווקא משום כך – מחיר המטבח יהיה זול יותר, שכן זה לא זרוע של היצרן שמוכרת לכם את המטבח, אלא חברה שנהנית מהפירות הסופיים של העמל. חברה כזו יכולה למכור את המטבח בזול על מנת להחיש את מכירותיה, מה שכמובן אומר – עסקה כספית טובה, אך לא כדאית לטווח הארוך בנושאי שירות.

אופן רכישת המטבח

בין אם בחרתם ביצרן, ביבואן רשמי או ביבואן מקביל, חשוב לרכוש את המטבח על פי אמות מידה עיצוביות ופונקציונליות, כלומר לגבש מתווה עיצובי ובחירת חומרי ייצור שיהיו מועדפים עליכם במטבח: עץ, אלומיניום, נירוסטה, גרניט פורצלן, גרניט גולמית, טראסו וכד'. בבחירת חומרים אלו עליכם להכיר את תכונותיהם הפונקציונליות. לדוגמה – גרניט וגרניט פורצלן רגישות למכות יבשות – כשיש עבודה (או רצפה), אך לא כן שיש קיסר או טראסו. בתחום העצים – נחשב עץ כמו איפאה או קומרו לעץ המשמש בעלי בתים שזהו חומר הגלם העיקרי בהם, ועצים פשוטים יותר כמו אורן או אלון משמשים לקוחות אשר משתמשים ברכיבי עץ רק לעיבוי המטבח, שמכיל עיצוב שונה לחלוטין מעיצוב עץ.

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567