מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

מטבחים זולים אצל מטבחי יגל 

לא פשוט לאתר עבור בתים חדשים מטבחים זולים, אך כאן תוכלו ללמוד בדיוק כיצד עושים זאת נכון. בישראל, בשונה ממה שנהוג לחשוב, ניתן למצוא לעתים תכולת מטבח יותר זולה אפילו ממה שמקובל בחו"ל, אבל צריך לדעת איפה לחפש, ממי לקנות וגם איך לקנות. להלן מספר טיפים שלא תרצו להפסיד.

יגל מטבחים שדרוג וחידוש מטבח 

לעתים לא צריך לקנות מטבח חדש קומפלט, אלא לשדרג או לחדש מטבח. ניתן להחליף רק את מערך הארונות, או רק את מערך השיש בין אם ברצפה ובין אם במשטח העבודה והעיבוד האופקי. שדרוג נקודתי שכזה מספיק במקרים רבים מאד לביצוע מתיחת הפנים אשר ביקשתם עבור המטבח שלכם. יתרה מכך, לעתים ז\ה אפילו יכול להיות אפקטיבי יותר מלרכוש מטבח חדש, שכן אם תרכשו מטבח חדש בלי ידע וניסיון אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מטבח שלא מתאים לתכולת הבית שלכם מבחינה עיצובית, ולא מתמזג כהלכה עם יתר התפאורות בחדרים הסמוכים.

מטבחים זולים מטבחי יגל

רכישת מטבח חדש – איך עושים זאת ללא תשלום מחיר גבוה?

כמו בכסאות לפינת אוכל ובשאר ריהוט, מטבחים שאינם מתומחרים גבוה אינם בהכרח מטבחים פחות טובים. הם יכולים להיות או מטבחים במבצע, או מטבחים בהם חומרי הייצור נבחרים בחוכמה, בהתאם לנסיבות המקרה – גם כשהמחירים יקרים. לדוגמה – אתם באים ממשפחה של בית בסגנון "הייטק": העיצוב הקלאסי על טהרת העץ – מכם והלאה. מצד שני, הגעתם למסקנה שבנקודה מסוימת (למשל ידית הארון של המטבח) צריך בכל זאת רכיב עץ. אין צורך לרכוש את הידית המשובחת ביותר, העשויה מסקויה או קומרו. בהחלט ניתן להסתפק בידית מעץ כמו אלון או ברוש, שכן האותנטיות של העץ בין כה וכה לא בסוד העניינים אצלכם בבית. דוגמה נוספת: הבית שלכם הוא בית מודרני, ומאד מתחשק לכם לרכוש ריצוף גרניט. הגרניט הסטנדרטית יכולה להועיל לכם יותר מאשר גרניט פורצלן שמתאים יותר לבתים בעיצוב עתיק בשל הדמיון לעץ הטבעי.

בשורה התחתונה, אתם צריכים לעשות בירור צרכים: מה חשוב לבית שלכם ומה פחות חשוב בו. את הרכיבים החשובים לכם (עץ במטבח כפרי, זכוכית במטבח מודרני וכד') תרכשו תוך הליכה במסלול היוקרתי, אך בקניית רכיבים שנועדו רק להשלים ולדפן את המטבח אין צורך ללכת במסלול הכי יוקרתי, אלא לבחור מוצר שמצד אחד יהיה עמיד ויעשה את עבודתו, ומצד שני הפשטות שלו תוזיל לכם גם את מחיר המטבח.

 

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567