מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

יגל מטבחים כפריים 

ללא ספק, מטבחים כפריים יוצרים בבתיכם  את השלווה מהסוג שתמיד רציתם: כזו אשר גם בתוך העיר – תחושו שאתם נמצאים בכפר. הדבר מתבטא בהתקני העץ המתקדמים, והאריחים דמויי העץ ברצפה ובקיר. כשהגוון הוא חום טבעי כפרי – המטבח ייקח אתכם למחוזות כפריים קסומים גם אם המטבח נמצא ממש במרכז העיר באזור רווי במיוחד.

כיצד נבחר מטבחים כפריים?

יש לפנות לבעל מקצוע אשר תחום התמחותו – מטבחים כפריים. הוא ודאי יציג לכם סל של מטבחים לבחירה מאולמות התצוגה, או על ידי הצגה בקטלוג. בקשו תמיד לראות את המטבחים מוצגים גם במציאות באולמות התצוגה על מנת שתוכלו לקבל החלטה. בחרו בהתקני עץ חזקים ודומיננטיים אשר פחות רגישים לרטיבות מעצים בדרך כלל. העצים המומלצים הם איפאה, קומרו, סקויה, וכד'. ארונות הבית העשויים מעצים אלו יהיו עמידים ביותר ויחזיקו במטבח שלכם למשך שנים ולעתים עשורים. גם בחירת הפרזול לארונות דורש מחשבה, וניתן לבחור בין פרזול נחושת, מוזהב, ואפילו פרזול עץ מאותו החומר כמו של הארון עצמו, או עץ שונה ממנו בגוון ובסוג.

מטבחים כפריים מטבחי יגל

מטבחי יגל - עיצוב ותכנון מטבח כפרי 

באשר לשיש המטבח – צריך לבחור גם שיש לרצפה, גם שיש לחיפוי הקיר (או חיפוי חלקי שייגע בקיר בקרבת הכיור והרצפה), וגם שיש עבודה. חשוב לבצע את הבחירה הזו סימולטנית על מנת שתוכלו להגיע לתוצאת עיצוב רצויה ביותר עבורכם, כזו אשר תשלב היטב את שלושת נדבכי השיש הצפויים במטבח שלכם מבחינה דקורטיבית. מומלץ מאד שאת התהליך ילווה, כאמור, איש מקצוע מתחום המטבחים הכפריים.

שיפור ואבזור מחדש במטבח 

ניתן תמיד להוסיף מדפים, ארונות ומגירות מטבח, ולעבות את המטבח בעיקר מבחינת אחסון. לעתים, רצוי מראש דווקא לוותר על מקום אחסון פנוי על מנת שתוכלו לנצלו למשהו מועיל אחר, למשל – התקנת מדיח כלים במקום אחד הארונות. לכן, לא צריך להמעיט או להפריז בהתקני האחסון, אלא פשוט לבצע תכנון לגבי תכולת המטבח ומיקומה, ותוך כדי כך, לרכוש ארונות והתקני אחסון בהתאם למתווה אשר תכננתם. בקניית התקני אחסון נלווים, בדומה לקניית ארון למטבח, יש לבחור גם את ההתקן וגם את הפרזול: מדף ומסגרת למדף, מגירה וידית, וכמובן – ארון ורכיבי פתיחה. חשוב לבצע התאמה נאותה בין הרכיבים הללו לבין גופי האחסון כך שהמוצר גם ייראה טוב בזכות עצמו וגם יתאים לתכולת המטבח הקיימת מבחינת נראות.

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567