מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

יגל מטבחים מעוצבים

מהם מטבחים מעוצבים? מה מבדיל את המטבחים המעוצבים ממטבחים סטנדרטיים? מדוע חשוב לרכוש מטבחים מעוצבים? האם יש קשר בין מטבחים מעוצבים למטבחים פונקציונליים?

מטבחים מעוצבים הם מטבחים בעלי לוק אשר הופך את החדר המאחסן אותם לכזה אשר לו נוכחות רבה. מטבח מעוצב יכול להיות מעוצב על טהרת העיצוב הכפרי, המודרני, האורבני והעתיק. על מנת להביא את הבשורה גם לחדר המטבח שלך – אנא נקוט בצעדים הבאים.

קבע פגישה עם מומחה עיצוב מטבחים מעוצבים

המומחה יוכל להיות לך לעזר רב ולסייע בהתאמת מטבחים מעוצבים לביתך. בכל קולקציה שלא תבחר – הכפרית, המודרנית, האורבנית או העתיקה – ינחיל המעצב עבורך תוצאות מצוינות שישתלבו יוצא מגדר הרגיל על תוואי הבית שלך. המעצב יסייע בבחירת ארונות המטבח, ריצוף המטבח, והכל התקן קבוע אחר הנמצא במטבח כך שישתלב הכי טוב שניתן עם הנוף בבית.

מטבחי יגל מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים - נגרית מטבחי יגל 

בחר בדגם שגם משפר את פונקציונליות חדר המטבח

זה לא סוד שבין מטבח למטבח יש שינויים בתוואי הארון, המידוף והתקני האחסון. חשוב כי תבחר מטבחים מעוצבים המתאימים לתכולה שברצונך לאחסן במטבח, ובכלל – להיקפי התכולה שיש לך בחדר זה. בכל קולקציה של מטבחים ניתן לראות מספר דגמים ולבחור את הטוב ביותר מבחינת האחסון. מבחינת עיצוב – השאר זאת למומחי חברת מטבחים מעוצבים והבטח לעצמך מטבחים יפים ברמה שלא הכרת.

באפשרותך לבחור התקנים נוספים לאלו של תוואי המטבח – כתוספת פונקציונלית ועיצובית

ניתן לבחור ארון נוסף, סט מדפים נוסף שאינו כלול במפרט המקורי של המטבח, ועוד. מהלכים אלו מומלצים לכל לקוח, שכן כל אחד מצפה למשהו אחר מהמטבח שלו בסופו של דבר, ולכן חשוב לבחור בהתקני אחסון הכי מתאימים. אם נוכחת לדעת שהם אינם מספיקים, ניתן לעבות את המטבח בהתקנים נוספים שרוכשים בנפרד. גם בנושא זה – מחלקת העיצוב תהיה לך לעזר ותסייע לך לבחור התקנים בעלי זיקה עיצובית למטבח אשר נרכש על ידך.

אחריות מלאה על כל רכיבי המטבח

שירות ואחריות על כל רכיבי המטבח – מהארון ועד פינות אוכל זכוכית ואריחי הריצוף. השירות כולל החלפת תכולה בהינתן בלאי, והעמדת שירות מענה טלפוני קבוע לרשות הלקוח. ניתן ליצור קשר בכל עת בשעות העבודה ולהתעדכן על מטבחים חדשים המשווקים בחברה.

 

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567