מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

מטבחי יגל עיצוב מטבחים קטנים

מהם מטבחים קטנים מעוצבים? מה צריך להיות סדר העדיפויות במטבחים כאלו? על מה חשוב לתת דגש כאשר בוחרים אותם?

מטבחים קטנים הם מטבחים אשר אין הרבה ערוצים לבטא נוכחות של רהיטים וחפצים קבועים, אך מצד שני אתם צריכים לעשות זאת. טיכסנו עבורכם את מיטב עצות המומחים - על מנת שתוכלו מצד אחד לבחור בחירה מושכלת למטבח שלכם, ומצד שני – להרגיש טוב יותר בתוך המטבח – על אף שהוא מאד קטן בממדיו הסופיים.

בחירת דלת והתקני פרזול לארונות המטבח הקטן

בחירה כזו צריכה להיות בחירה לא צעקנית, כלומר - שהרכיב אינו בולט מדי ויוצר תשומת לב. המדובר לא רק בגודל אלא גם ובעיקר – בתשלובת הצבעים. לדוגמה – בחירת דלת אדומה בהירה בסגנון כנסייתי עבור מטבח בגודל 4x4 מ' תיצור תשומת לב יתרה, ותגרום לאורחים שלכם לא לשים לב לנעשה בתוך המטבח. גם כאשר אתם מעבים את המטבח הזה בארונות בעלי גוון דומה (או גוון בולט אחר), אתם עלולים להסתכן בקיומה של בעיה זו. לכן, מומלץ מראש לבחור התקנים בעלי גוון חלבי זכוכיתי אשר יצטרכו להשתלב במטבח, ולא להתבלט ביחס לשאר תכולתו.

מטבחים קטנים - מטבחי יגל

אריחי שיש -  יגל מטבחים

בבחירת השיש חשוב מאד כן לשים דגש עיצובי, שכן השיש מצפה את כל המטבח – מהרצפה ועד משטח העבודה, ולכן חשוב שהתוצאה הסופית תהיה מעוצבת. בשונה מדלתות וארונות שהם חפצים נקודתיים, שיש הוא הדיפון של כל המטבח. הבחירה המושכלת ביותר צריכה להיעשות מול מעצב פנים אשר יבחן את הבית שלכם וימליץ לכם על מספר אריחי טראסו או גרניט אשר עשויים להתאים למטבח החדש שלכם מבחינה עיצובית.

בחירת פרזול עבור מטבחים קטנים

הפרזול הוא כל אחד מאותם רכיבים המעטרים את רכיבי האחסון השונים: ידיות דלתות הארון, ההיקף המתכתי המאפיין מדף למטבח, אשר בתוכו נמצא גוף המדף, וכל התקן אחר אשר משמש לדיפון, או אמצעי עזר לפתיחה. בבחירת התקני הפרזול הללו חשוב להתייחס הן לרכיב האחסון שכבר בחרתם, והן לחדר המטבח כולו כחדר המסוגל או לא מסוגל להכיל את הפרזול מבחינה דקורטיבית. גם להיבט הפונקציונלי ישנה חשיבות, אך אם אתם רוכשים את כל התכולה בחנות אשר מטבחים קטנים הם התחום שלה, כל ידית או בסיס-מדף יהיו יישומיים ובעיקר עמידים מאד.

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567