מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

כל פתרונות הפרזול במקום אחד - מטבחי יגל

פתרונות הפרזול שלכם נמצאים כולם בחנות הבוטיק המוכרת ידיות ארון, מזנון ודלת, תומכים למדפים ומדרגות, וכל פתרון פרזול אחר שתבקשו לדירה שלכם. מהי חנות בוטיק? מה מפריד אותה מחנות סטנדרטית למוצרי פרזול? ובכן, בחנות הבוטיק תוכלו למצוא רכיבי פרזול רבים ומגוונים בכל תחום: בסגנון כפרי, אורבני או מודרני. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ מהמומחים בחנות לגבי סוג הפרזול הנחות בהתאם לתוואי הבית והרכיב עליו נדרשת התקנת הפרזול. להלן סוגי פרזול שונים אשר ניתן לצרוך מחנויות הבוטיק.
 
ידיות לדלת
 
בצריכת ידיות לדלת חשוב להכיר מקרוב כיצד הדלת שלכם עובדת, או ליתר דיוק – איזה צילינדר תבקשו לדלת. ישנה ידית עם צילינדר אשר פותחים את המנעול במקרה של טריקה, בעוד שישנה ידית שאינה ידית הזזה אלא דחיפה בלבד, ואז לא ניתן להשתמש בה לפתיחת הדלת ללא מפתח. ניתן לרכוש ידיות פרזול מאוזנות, מאונכות, גדולות, וקטנות בהתאמה אישית. כן, ניתן למצוא בחנות ידיות מוזהבות, כסופות, עץ, ידיות לדלתות פנים וידיות לדלתות הכניסה.
 
פתרונות פרזול מטבחי יגל

יגל מטבחים פרזול מטבחים

ידיות לארונות, מגירות ומזנונים
 
בבחירת ידיות לרכיבי אחסון אלו חשוב להכיר את ההתקנים ועל פיהם לבחור את הידיות שלהם. אנו סבורים כי בארון עץ הצבוע בצבע העץ הטבעי יתאימו או ידיות מעץ בצבע זהה, או ידיות מוזהבות, אולם עליה וקוץ בה: הידיות המוזהבות יתאימו בעיקר לחדרים גדולים ומרווחים, בעוד שבחדרים הקטנים הם יצרו מראה מנקר עיניים מעט. כך גם בארונות מעוצבים מעץ/המתכת הלבנים. בארונות אלו ניתן או לבחור פרזול בעל צבע זכוכית חלבי ובהיר, או ידיות כסופות לחלוטין, לרוב – מנירוסטה. ידיות כאלו יתאימו אף הן בעיקר לחדרים הגדולים מסיבה דומה.
 
תומכי מדפים
 
בתחום כמו תומכים של מדפים חשוב מאד לשים לב לסוג העיצוב של המדף, בדומה מאד לסוג העיצוב של הארון/מגירה/מזנון בפרק הקודם. בשונה מהם, במדף ניתן להתקין פרזול וניתן שלא להתקין אותו, אולם פרזול איכותי אמור לשמור לכם על המדף מפני מכות קשות, בשונה ממצב בו הוא מוצקן ללא פרזול, ואז הוא חשוף יותר לנפילות. הפרזול יכול להיות בצדדים או במרקם מעטפת: כל המדף עטוף בו, כולל החלק הקדמי. בתחום תומכי המדפים – ניתן למצוא פרזול עץ, פלסטיק, נירוסטה או אלומיניום בצבעים שונים בהתאמה אישית.

 

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567