מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
טל':03-9503995
פקס:03-9503996

 שאלות ותשובות בנושא תכנון מטבחים

אם אתם חותרים להצלחה בסבירות גבוהה בתכנון המטבח הביתי שלכם, במקבץ FAQ זה אנו מפרטים בדיוק כיצד מומלץ לעשות זאת כנדרש. אנו נעסוק בנושאים כמו גיבוש תבנית דקורטיבית בסיסית למטבח, קביעת גווני המטבח, אפיון ליטושים ועידונים ברכיבי מטבח מרכזיים ווידוא שכל העיצוב שלכם עומד בתנאי פרספקטיבה ראויים לממדי החדר שלכם.

כיצד מומלץ לקבוע את הדקורציה הבסיסית במטבח?

אנו ממליצים להתחיל תמיד מגיבוש הצורות של הארונות ומשטחי העבודה. ניתן לבחור בארונות עם פיתוחים וגילופים או בדלתות חלקות. כאשר לדלתות שלכם ישנם פיתוחים וגילופים, מומלץ לבחור עבורן מסגרת עגולה או מעוגלת, בעוד שאם זה ארון דלתות חלקות, מומלץ שהמסגרות שלהן תהיינה מלבניות. עבור דלתות עם פיתוחים וגילופים בארון, משטחי העבודה שישתלבו בהתאמה אופטימלית יהיו משטחי עבודה מעוגלים בקצוות, בעוד שאם בוחרים דלתות חלקות, יתאימו בעיקר משטחי עבודה מלבניים. שילובים אלו בדרך כלל ינחילו למטבח שלכם עיצוב יציב, עמו קל יהיה להמשיך לגבש את קווי המתאר של חדר זה.

כיצד מומלץ לשלב גווני צבע במטבח?

בדרך כלל, נהוג לבחור בצבעי עץ, חומים כתומים עבור תכנון מטבחים וינטייג' בעוד שתכנון מודרני מצריך שילוב צבעים בהירים כמו לבן, מתכת או ירוק. ניתן גם לשלב בתבנית צבע לבנה גוון שחור ובכך ליצור עיצוב באמצעות ניגוד גוני מובהק. יצוין כי בחירת גווני המטבח יכולה להתרחש באופן חופשי בכל סט צורות מתאר דקורטיביות אותן למדתם לגבש בפסקה הקודמת.

אלו ליטושים ועידונים נדרשים על המשטחים השונים במטבח כדי לחזק את ההתאמה הדקורטיבית?

בעיצוב כפרי מאד מומלץ שכל דלת בארון שלכם תהיה מגולפת או חרוטה. כל קצה של משטח עבודה ייראה מסותת אם הוא מאבן או מגולף אם הוא מעץ. מומלץ לבחור היטב בידיות ארון ומגירה כך שגם יתאימו לרכיבים אלו וגם ישתלבו יפה במטבח. מומלץ לעבוד עם הדמיה ממוחשבת של חנות מטבחים לווידוא נושאים אלו.  

אלו טיפים ישנם בתכנון מטבחים בנושא פרספקטיבה?

רצוי לוודא כי בחדרים קטנים לא בוחרים ארונות עבים, משטחי עבודה עבים וידיות גדולות, ובמטבח גדול לא בוחרים רכיבים אלו כשהם קטנים מדי. בכך, אתם שומרים על יחסי גדלים תקינים בין הרכיבים לרחבת המטבח ולא יוצרים מיקוד יתר או עידון יתר מאידך במי ממוצרי הקבע במטבח.
 
 

 

 

מטבחים   ו   תכנון מטבחים   ו   עיצוב מטבחים   ו   יגל מטבחים   ו   פרזול

יגל מטבחים, הדקל 28, מושב יגל, טלפון:053-8096567